X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی
طراح پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۳
این دیواره سنگی توسط نیروی جنبشی فواره‌ها و همچنین پوشش مسی موج‌دار و سنگ ریزه‌هایی که طبق الگویی خاص ترکیب یافته‌اند صدای آرامش بخشی را در دکوراسیون داخلی و دکوراسیون منزل تولید می‌کنند. آب در قسمت پایین در یک تشتک زیبای مسی، ریخته می‌شود و توسط پمپ قابل تنظیم دوباره به قسمت‌های بالا فرستاده می‌شود. تأثیر بصری آن به وسیله چراغهای روشن کوچک که ساختار این دیوار را روشن می‌کند تشدید شده است. این دیواره٧٥/١٨ اینچ عرض، ٥/٦ اینچ عمق و٤٨ اینچ ارتفاع دارد و در دکوراسیون داخلی و دکوراسیون منزل به کار می رود.

آبشارهای خانگی شرکت Harmonic invironments در دکوراسیون داخلی و دکوراسیون منزل
این شرکت آب را برای خلق محیطی آرام و راحت وایجاد نیروی آرامش بخش در دکوراسیون داخلی و دکوراسیون منزل و  دکوراسیون مغازه و دکوراسیون فست فود استفاده می کند . گرچه آب به عنوان پاک کننده هوا و آرامش بخش شناخته شده است و کار کردن با آن مشکل است به هر حا ل طیف گسترده ای از آبشارها ی خانگی شگفت انگیز را متناسب با در خواست کارفرما و متناسب با کاربری محل عرضه کرده است.در کاربری های مسکونی آنها می توانند به عنوان شومینه باشند، ارائه ای امن وآرام بدون خطر برای بچه ها وحیوانات خانگی .


شیشه مرکزی که سطحی را برای جریان آب فراهم می آورد با نور پردازی چشمگیری ترکیب شده است و می تواند یک عنصر شاخص و ممتاز در هر خانه ای باشد. آبشار خانگی بدون صدای چکه و به آرامی جریان دارد و تنها صدای آن، صدای جریان های آبشاری آب است.حتی تعمیر ونگهداری آن ساده است وبا سیستم شتشوی خاصی ١بار در ماه قابل تنظیم است.


آبشارها ی خانگی spirit element در دکوراسیون داخلی و دکوراسیون منزل و  دکوراسیون مغازه و دکوراسیون فست فود


فواره خانگی شگفت انگیز ترین راه برای آوردن طبیعت به فضای خانه است. این نوع آبشا ر خانگی شامل تایل های سنگی رنگارنگ که با فرمهای زیبای مسی ترکیب شده اند است ومسها در برای تغییر رنگ حفاظت شده اند. این دیواره سنگی "٧٣ ارتفاع ، "٣٦عرض" ٦ عمق دارد که به دیوار نصب شده می شود. 

آبشارهای خا نگی bluworld در در دکوراسیون داخلی و دکوراسیون منزل و  دکوراسیون مغازه و دکوراسیون فست فود


این آبشارهای خانگی مجلل با طراحی زیبا وکیفیت بالا، نامزد استفاده در در دکوراسیون داخلی و دکوراسیون منزل ساختمانهای مسکونی بزرگ و لوازم تجاری شده اند. این آبشارها از گرانیت و شیشه های آییینه ای زیبا ساخته شده اند که محیط های زیبایی برای داخل خانه ها به وجود آورده اند. آنها در رنگها و سایز های مختلف برای هر سلیقه ای با خصوصیاتی مثل تنظیم پذیری جریان آب، کنترل درجه صدای آن، روشنایی، تخته سنگ قابل انتقال، موجود می‌باشند بعلاوه از افزودنی های معطر می توان در آن استفاده کرد که عطری خوش آیند در خانه رابه وجود می‌آورد. در ضمن این آبشارها یکپارچه و آماده نصب است و فقط باید از آب پر شده وبه پر زده شوند.
ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :