X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی
طراح سه شنبه ۱۵ تير ۱۳۹۵
در دکوراسیون داخلی نشیمن ، فضایی برای مهمانیهای رسمی تان بسازید
یک اتاق بی رنگ و رو را با بکارگیری تعدادی ملزومات، بیارایید. برای ساختن یک فضای مصنوعی اما باروح در دکوراسیون منزل ، به دنبال لوازمی دارای سبک رسمی، مثل مجسمه های دیواری با طرح اشعه ای باشید. مبلمانی ساده برای اتاق پذیرایی تان انتخاب کرده و با انداختن قالیچه ی خوش طرح بر کف اتاق، هر چه بیشتر به مبلمانتان جلوه دهید. استفاده از تعدادی لوازم تزئینی به رنگ صورتی روشن، در عین حال که به سبک رسمی لوازم
دکوراسیون منزل لطمه نمیزند، نیاز شما به حضور مقداری رنگ در فضای اتاق را نیز رفع میکند.

یک طراحی
دکوراسیون منزل اصولی
هنگام شروع طراحی
دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی، لوازم اصلی و اساسی اتاق را مد نظر داشته باشید. مبلمانی تطبیق پذیر و بی رنگ خریده، سپس آن‎گونه که دوست دارید به آنها جلوه دهید. در تصویر، یک قالی بزرگ آسیایی و رگه هایی لطیف از رنگ آبی، این اتاق بی رنگ و خنثی را به نشیمنگاهی برای مهمانیهای رسمی تبدیل کرده اند. سایه روشن های کلاسیک این صندلیهای دسته دار و مبل راحتی، هر نوع سلیقه و تغییرات دکوراسیون داخلی را تاب خواهند آورد!

دکوراسیون داخلی  با آرایش عالی
یک سبک چیدمان منحصر به فرد
دکوراسیون منزل می تواند با مهارت تمام، اثاثیه ی اتاق را نظم و ترتیب دهد. برای یک فضای باریک و محدود، سعی کنید یک نیمکت مبلی راحتی و دراز را پشت به دیوار، قرار داده و در کناره های راست و چپ آن تعدادی نشمین گاه و صندلی زیبا، جای دهید. لوازم جانبی موجود در اتاق، ساده باشند و با گذاشتن میزهای مبل کوچک در هر دو طرف نیمکت مبلی دراز، تناسب و تقارن لازم را در فضای اتاق ایجاد کنید.

توهم بینایی در
دکوراسیون داخلی ایجاد کنید!
با انتخاب صحیح اثاثیه، مانع از این شوید که اتاق پذیرایی کوچک تان، تنگ و محصور به نظر بیاید. صندلی هایی با پایه های بلند و در معرض دید، به همراه میزهایی با ساختار باز و به رنگ قهوه ای روشن، باعث می شوند هر فضای کوچکی، بزرگ تر به نظر آید! لوازم جانبی اتاق باید ساده باشند تا ظرافت موجود در دکوراسیون اثاثیه را بر هم نزنند.

الگویی برای یک
دکوراسیون منزل تمام عیار
به دیوارهایی بی رنگ اتاق پذیرایی که همانند یک بوم نقاشی اند، طرح و نقش و تاروپود بیافزایید. این اتاق پذیرایی با صندلی های قدیمی اما جذاب و بالش هایی که در گوشه کنار اتاق جای گرفته اند، فضایی با روح پیدا کرده و یک قالیچه ی تزئینی با رنگ های متضاد، طرح و نقش مورد نیاز این دکوراسیون را تکمیل می*کند.

زیبایی تصنعی در
دکوراسیون منزل
یک فضا با
دکوراسیون داخلی رسمی با استفاده از دیوارهایی به رنگ تیره و سبکی با قالب سفید درخشان، بسازید. در این اتاق پذیرایی، سقف طاق دار به زیبایی، خطوط بکار رفته در طراحی طاقچه ی بالای شومینه را انعکاس می دهد و بصورت تصنعی فضایی با روح می سازد. اثاثیه ی سنتی با رگه هایی از طرحهای کلاسیک، به طرزی عالی با فضای این اتاق پذیرایی شیک، ترکیب می*شوند.

پناهگاهی برای کودکتان!
حتی کوچکترین اعضای خانواده تان به مکانی برای استراحت و خستگی در کردن، نیاز دارند. با استفاده از پارچه هایی با طرح برجسته و لوازم جانبی به رنگ های روشن و درخشان، با دیوارهای بی رنگ مقابله کنید! با جای دادن سبدهایی برای کتاب ها و اسباب بازیهای کودک در اتاق، هر چه بهتر و آسان تر به این پناه گاه سر و سامان دهید!

دکوراسیونی تماما گیرا و چشم گیر
رنگهای صورتی و آبی دیگر تنها در شیرخوارگاه‎ ها استفاده نمی شوند! ترکیبی از رنگ های صورتی و آبی به همراه رنگ قهوه ای فاخر و باشکوه و نیز لوازم چوبی تیره رنگ، جلوه ای بسیار شیک به فضای این اتاق پذیرایی بخشیده اند. بالش هایی با طرح جذاب پولکایی نقطه نقطه و روکش های صندلی گل دار، حس جوانی و نشاط مورد نیاز
دکوراسیون منزل را تامین می کنند.

طرحی ساده و روشن در
دکوراسیون داخلی
دیوارهای نازک سفید و اثاثیه ی مدرن، این اتاق پذیرایی به سبک بودایی را به زیبایی شکل می دهند. اثاثیه ی کم ارتفاع با طرح های ساده، جلوه ای از سادگی به دکوراسیون می دهند. تزئیناتی به رنگ های نارنجی و سبز درخشان، فضای اتاق پذیرایی را موج دار و روشن می کنند.

یک سبک کلاسیک اغوا کننده
این اتاق پذیرایی به دلیل آن که لوازم مدرن راحتی را به سوی سبک سنتی سوق داده، جلوه ای بسیار شیک پیدا کرده است. صندلیهای نرم و راحت با پایه های در معرض دید و مبلمانی با روکش مخملی، نمایی از اثاثیه ی اواخر قرن 19 را در ذهن تداعی می کنند. میزهای چوبی تیره رنگ و قدیمی، ظرافت و وقاری رسمی به اتاق پذیرایی می بخشند. تمام تزئینات قدیمی اما جذاب، در فضای ایجاد شده بین دیوارهای سفید و کف پوش تیره رنگ، به زیبایی می درخشند. جاسازی اثاثیه ی کلاسیک و لوازم جانبی در فضایی که راحتی و سادگی را به ارث برده است، نمایی بی نظیر ایجاد کرده و هر دو نقش مربوط به چیدمانی رسمی در کنار سبکی آرامش بخش و مطابق مد روز را بخوبی ایفا میکند.

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :