X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی
طراح پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۳

همانگونه که استفاده از چوب در نماهای ساختمان ها و کفپوش داخل ساختمان ها و دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون منزل و دکوراسیون مغازه ، بازسازی ساختمان ، دکوراسیون فست فود و دکوراسیون رستوران به شدت رو به افزایش است ،گرایش به سمت استفاده از چوب برای کفپوش کردن  فضاهای باز نیز در حال افزایش است .

دلایل این گرایش نیز  در حس گرمی ،طبیعی بودن و زیبایی است که در استفاده از چوب طبیعی نهفته است.


از تراس گرفته تا پشت بام و بالکن ها و از کناره استخر تا فضای باز در باغ ها و دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون منزل و دکوراسیون مغازه ، بازسازی ساختمان ، دکوراسیون فست فود و دکوراسیون رستوران ،می توان با استفاده از چوب های منحصر به فرد مخصوص فضای باز ،فضایی آرامش بخش و طبیعی را به وجود آورد.


کفپوش های تمام چوب به علت عدم هدایت گرمایی چوب ،گرمای خورشید را جذب نمی کنند و از سوختگی کف پا جلوگیری میکند و ضمناً مانع سر خوردن در فضاهای باز میشوند و انتخاب بسیار مناسبی با ایمنی بالا برای محیط های باز وبسته  دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون منزل و دکوراسیون مغازه میباشد .


چوب های مورد اشاره  از درختان  جنگل های حفاظت شده  آمازون  تهیه شده اند و ویژگی های خاصی دارد ،از جمله:

  • چگالی بسیار بالا(بالاتر از آب 1000 kg/m³)
  • سختی و فشردگی بالا
  • مقاومت بسیار بالا در مقابل تغییرات آب وهوا،رطوبت،تابش،نورخورشید،موریانه و قارچ


تمام ویژگی های بالا باعث می شود که  کفپوش های چوبی بهترین گزینه برای فرش کردن فضا های باز و دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون منزل و دکوراسیون مغازه ، بازسازی ساختمان ، دکوراسیون فست فود و دکوراسیون رستوران باشد.

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :